1 / 12
Suvi laki centar
155.000 €
Цената не е фиксна
23.10.2021 22:16

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

390 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

990 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Suvi Laki

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sabadin Meta
Потврден огласувач
+41765894021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам