1 / 12
Vikendica na ovce pole!!
10.300 €
12.01.2023 21:39

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

3300 m²

Број на соби:

2

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslovec, od asfaltot e odalecena 550m,zemjen tamponiran pat,
Vikendicatta e kompletno renoviras!!!

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам