1 / 7
Se prodava kuka na Magistralen pat
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 13:14

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Magistralen pat 52

Se prodava kuka na Magistralen pat
Na izlez od Kicevo prema Ohrid
Posle benziskata na Maketrol

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
0038975345331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам