1 / 4
Mazada 6
2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2020 19:30

Виница / Виница

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

mihail
Потврден огласувач
078448567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам