1 / 7
Prodava se velosipet SVACARSKI MONDIA
210 €
07.05.2023 10:05

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

25 "

Se prodava velosiped/ tocak KAKO NOV Svajcarsko proizvodstvo MONDIA so Shimano oprema.Socuvan vo 100 % ispravna sostojba so novi kocnici .Tocakot e so branici i bagaznik na slikite no tie se vadat za 5 minuti.Cena tocakot e 210 evra.info na 070 226-975

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам