1 / 3
Gramofon Limania Splendid 1910
5.000 МКД
28.01.2023 20:49

Охрид / Охрид

Se prodava star gramofon antikvitet Limania Splendid od 1910 god. Vo ispravna sostojba, kompleten.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078474656
Испрати Е-маил до огласувачот

Rezba Sv. Kliment 48 cm x 16 cm

270 МКД

Klovn ukras

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам