1 / 3
Keramicki sondi za visoka temperatura 1300C
По Договор
16.02.2022 12:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

www.unimer.mk
Keramicki sondi so dimenzii od 300mm do 1000mm
za temperaturi do 1300C Tip K

ceni, detali i drugi artikli na www.unimer.mk

Plakjanje na f-ra

078805128 - Viber i whatsap na ovoj broj
070277867
Stefan
www.unimer.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Стефан
Kosta Novakovic 5/8
Потврден огласувач
078805128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам