1 / 8
Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л
1 €
04.06.2023 09:27

Свети Николе / Свети Николе

Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л
Пумпа за вода

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

077 648 586
Потврден огласувач
077648586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам