1 / 10
Fliper motor japan
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2020 18:44

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1988

Модел:

Japan

Километри:

15000

Vo celosna sostojba
So solidna sostojba
Isoravnost trebot da se proverit
Cena 1000 dolari ne e fiksna
Broj za info 070212947

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

atanas
Потврден огласувач
070721678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам