1 / 1
NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)
8 €
Цената не е фиксна
11.06.2022 06:02

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1025 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGASNA)

-KATASTARSKA PARCELA BROJ 198
-POVRSINA 1025 M2

NA NIVATA IMA PRIKLUCOK ZA VODA REGULAREN, MOZE DA SE UKLUCI I STRUJA

CENA PO DOGOVOR -
MOZNA I KOMPENZACIJA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DELCOM
Потврден огласувач
0701414141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам