1 / 3
Fotoaparat Kodak Cameo
1.200 МКД
24.12.2020 07:05

Охрид / Охрид

Se prodava analogen fotoaparat Kodak Cameo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078474656
Испрати Е-маил до огласувачот

Drzac za TV

500 МКД

Fotoaparat Canon T70 1984 god.

7000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам