1 / 11
Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.
1 €
30.05.2023 13:53

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde!!!

*godina na proizvodstvo 2008!
*Dizel !
*Avtomatski menuvach !
*Registriran so zelen karton do 23.01.2024!!
*Novi gumi !!!
*Vgraden M-Tag I senzori!!!
*Greachi na sedishta!!!
*Makedonski dokumenti!!!

BEZ ZAMENI !!

Povekje Info: 070643001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071507586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам