1 / 5
Regulatori na dovoden pritisok.
По Договор
10.04.2022 18:18

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM REGULATORI NA PRITISOK PREPORACLIV DA SE MONTIRA VO MESTA KADE STO NEMA KONSTANTNO STABILEN PRITISOK NA VODA I STRADAAT BOJLERI,MASINI ZA PERENJE,CESMI,VODOMERI,VENTILI.
CENATA IM E MNOGU POVOLNA.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам