1 / 4
Велосипеди
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2020 15:34

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

25 "

Се продаваат два велосипеди. Едниот е спортски велосипед, марка ROG, со 10 брзини, со него следуваат и спортски рачки и спортско седло. Другиот е женски велосипед, марка PRETIS, австриски. И двата се во возна состојбаи од прв газда. Цена по договор.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070457872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам