1 / 3
HP ProBook G5 450 Touch Pad TM-P3339-001
1.200 МКД
29.04.2020 11:29

Аеродром / Скопје

Исправен оригинален HP touch pad.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Маус, Мауспади

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
078494402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам