1 / 9
Се продава плац над Жданец
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 23:48

Карпош / Скопје

Квадратура:

1557 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во градежен реон со маркица со површина 1557 м2.

Телефон за контакт:
Драги - 078338921

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078338923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам