1 / 3
Троделен кревет за депилација
1 €
Цената не е фиксна
17.02.2021 13:49

Кавадарци / Кавадарци

Многу стабилна метална конструкција. Секој од трите дела поединечно се прилагодува по желба.
Потпирачите се вадат. Обложен со бел материјал отворен на вода. Лесна за чистење.
Додаток: Структура со две фиоки и држач за крпи и електрични ќебиња.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071851902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам