1 / 5
Козметички кревет за разни депилации
1 €
Цената не е фиксна
17.02.2021 13:49

Кавадарци / Кавадарци

Beauty 1 Cream креветот со убава боја на слонова коска, совршено ќе се вклопи во секој ентериер.

Професионален кревет за козметички салон (прилагодлив за различни типови на третмани). Удобноста за време на третманот, е пресудна за задржување на клиентите. Овој удобен кревет, ќе го направи секој третман како летање во облаците.Кои се главните предности на производот?

Само-прилагодливи флексибилни потпирачи за раце
Прилагодлива висина на на потпирачите за грб и потколеници
Висококвалитетен тапацир, убав на допир, што дава дополнително чувство на удобност и го спречува брзото абење на каучот
Beauty-1 Cream е целосно конвертибилен– лесно можете да ги извршите процедурите за кои е неопходна лежечка позиција на клиентот
Гумените завршетоци за нозете, го прават каучот стабилен и спречуваат лизгање на мазен под
Удобната дупка за главата, му овозможува на клиентот да ја земе најудобната положба
Силата и стабилната положба на креветот за убавина, е обезбедена со челична рамка и сугурносни гумички


Купете сега и уживајте во ново ниво на удобност, со помош на Beauty 1 Cream!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071851902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам