1 / 4
Sanduk za zameznuvanje, zamrznuvac, ,замрзнувач, сандук
2.000 МКД
10.06.2022 12:40

Битола / Битола

Се продава сандук за замрзнување, замрзнувач, марка LTH (словенечки), со капацитет од 380 литри. Употребуван само во домашни услови. Замрзнувачот не е вклучен 7-8 години, сега е пробан, моторот работи, но не лади. По консултации со мајстор требало да се стави фреон кој ќе чинел околу 1000 денари.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070237801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам