1 / 3
Rain Bird prskalki,tajmeri,shahti..
По Договор
09.12.2021 11:18

Тетово / Тетово

Голем избор на RAIN BIRD :
- ПРСКАЛКИ 3500,5000, УНИСПРЕЈ 140
- ТАЈМЕРИ СО 4,6 И 8 ИЗЛЕЗИ
- ЕЛЕКТРП ВЕНТИЛИ
- ШАХТИ
- СПОЈКИ
- ЦРЕВО 6,10, 16 БАР
- ЦРЕВО КАП ПО КАП

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам