1 / 6
Plac vo Ljubanista na atraktivna lokacija
По Договор
18.03.2023 16:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 400м2 на атрактивна локација покрај главниот пат во с. Љубаништа-Охрид, погодна за изградба на семејна или викенд куќа
Плацот е со обезбеден имотен лист и пристапен пат. Цена: 70 еур/м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

A
Потврден огласувач
075616820/078855255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам