1 / 5
Opel Astra H
3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2022 16:57

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava opel astra h 2010g
1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac
Kompletno servisiran bez nikakvi vlozuvanja!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
072215383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам