1 / 5
Digitalen Kantar so LCD displej
399 МКД
10.06.2022 14:56

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Идеално за мерење на багаж, риболов, готвење итн. Наоѓа голема примена во секојдневието во маркети, продавници, пазари итн.

⤵️ Карактеристики:

☑️ Дигитален LCD дисплеј со позадинско осветлување.
☑️ 4-цифрен дисплеј.
☑️ Капацитет до 50 кг.
☑️ Точност од 10г.
☑️ Аларм за прекумерна тежина.
☑️ Нулта и тар функцијата.
☑️ Копче за вклучување и исклучување.
☑️ Димензии:21 x 7 x 2 cm (Висина x Ширина x Длабочина)

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set zastitni podlogi

299 МКД

Flex Tape - Vodootporna super silna lenta

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам