1 / 1
KUPUVAM STARI TABLICI/TABLI/TABLICKI КУПУВАМ СТАРИ ТАБЛИЦИ
1 €
Цената не е фиксна
24.06.2020 22:08

Куманово / Куманово

Kupuvam stari registarski tablici od bilo kakov tip, predimstvo stari jugoslovenski tablici. Ponudete na viber 078598889. Ne nudete ZOLL tablici.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се бара од:

Goran Arsovski
Потврден огласувач
70211369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам