1 / 4
Set gumeni futroli za zastita na zici
299 МКД
19.04.2023 09:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици.

⤵️ Комплетот вклучува 180 парчиња:
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Бела - 2x45мм.
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Зелена - 3.5x45мм.
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Црвена - 5х45мм.
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Плава - 7х45мм.
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Зелена - 8x45мм.
▶️ 2 х 15 парчиња Црна и Жолта - 9x45мм.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set gumeni futroli za zastita na zici

299 МКД

Konektori za Zici

550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам