1 / 6
Kukja / куќа 165 м 2
35.000 €
19.04.2021 21:24

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Асном 69 б

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место и гаража. Гаражата е 24 м2 , со плоча и во неа има канал за коли.
-Поставено соларен систем за топла вода
-Легализирана со сета потребна документација
Куќата се наоѓа на Асном 69 б
Повеќе информации на тел 078 320 413 или 078 320 412 ване

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ххх
Потврден огласувач
078320413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам