1 / 12
Golf 5 moze zamena
1 €
22.04.2020 20:58

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 2.0 bkd motor 2005g 140ks, registriran e cela godina, napraven golem i mal servis pred 1500km, kolata e maksimalno zacuvana, poseduva full oprema:
Tempomat, klimatronik, greaci na sedista, senzor za doz, podesuvanje na volan, fioki pod sedista, el prozori, el.retrovizori, centralno, klima folii so atest, gti bandazi so novi zimski gumi. MOZE ZAMENA TEL ZA KONTAKT 075 570 659 ODGOVARAM I NA VIBER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
075570659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам