1 / 11
Delovi od mercedes
2 €
Цената е фиксна
19.03.2023 09:24

Битола / Битола

klimatronik komandi 2500den, tempomat 1500den, lev retrovizor 1500den, kilometraz 1500den, vakum kompresor 2500den, maski so prekinuvaci 1500den, kasetka i pepeljara 500den,prekinuvac za farovi 1500den.
DELOVITE SE ZA W 210 bandasi 15 mercedes 9000den ,bandasi 17 ww pasat 15000den

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
070331969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам