1 / 10
Masina za secenje So 2 pili, vidi sliki
1.000 €
Цената е фиксна
03.04.2022 14:54

Кичево

Masinata e taa na slikite,vo ispravna sostojba,malce ima korozija ne e pustena 5 godini,funkcionira perfektno, vidi dimenzii od masinata, za poveke sliki videa na viber.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

777
Потврден огласувач
070948151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам