1 / 3
Samsung Galaxy Buds
4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2020 12:31

Кочани / Кочани

Slushalkite se odlicni i se kako novi, koristeni samo ednash, 070633000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
070633000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам