1 / 12
Скари на ќумур дрва плин - Skari kumur drva plin skara скара
800 МКД
12.09.2022 00:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥
✅ Гратис маша или штипка 🆓
✅ Комплет со вентил за скара на плин 📌🍔♨️

📌 Скара Premium 🔥 со капак, рачка, 3мм дебела скараџиска решетка 600х350мм, високи и дебели ногари, комплет со маша - 1800 денари 🍔

📌Скара🔥1 - 800 денари - 500х300мм - ќумур, 3мм дебела скараџиска решетка со рачка, заштитник од ветар и маша 🍔

📌Скара🔥2 - 1000 денари 500х300мм - ќумур, со 4 монтажни ногари, 3мм дебела скараџиска решетка со рачка, монтажен заштитник од ветар и маша 🍔

📌Скара🔥3 - 1000 денари 600х350мм - ќумур или дрва, 3мм дебела скараџиска решетка со рачка, вграден заштитник од ветар и маша 🍔

📌Скара🔥4 - 1200 денари 600х350мм - ќумур, со 60см високи монтажни ногари, 3мм дебела скараџиска решетка со рачка, мобилен заштитник од ветар и маша 🍔

📌Скара🔥♨️5 - 1200 денари 420х370мм - плинска, комплет со вентил и маша, 3мм дебелина на плотна 🍔

📌Скара🔥♨️6 - 1300 денари 530х370мм - плинска, комплет со вентил и маша, 3мм дебелина на плотна 🍔

📌 Вршник ♨️ - 1000 денари - Ф600мм, со рачка и 2мм дебелина 🔥

📌Шпорет на дрва 🔥 - 3500 денари - со рерна, со гусена плоча, со димензии 1000х500х600мм ♨️

Повеќе фотографии на фејсбук страницата:

Продавница за скари и лимени производи - Prodavnica za skari

www.facebook.com/ProizvodiOdLIM

Испорака преку карго низ цела држава

www.skari.mk

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам