1 / 5
Кристален лустер за цркви
950 €
02.03.2022 12:25

Прилеп / Прилеп

Изработуваме разни кристални лустери за цркви, манастири, џамии, угостителски објекти, приватни домови и тн.

Овој на сликата е тип КЛ 10/12+8и, со димензии 105Х110см.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

k.s
Потврден огласувач
078381300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам