Logo

Audi A4 2012 2.0TDI

Број на оглас: 3572436 | Објавен на: 02.08.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e donesena od Germanija pred 4 godini, redovno servisirana bez zabeleska.
Moze i zamena za vozilo nad 2014/2015 godina
Javete se na brojot za povekje info.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач