Kupuvam plac
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2020 20:38

Неготино / Неготино

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuv plac za izgradba na kuca vo Negotino. Za povece informacii ve molam kontakfirajte me na 071905997

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Riste
Потврден огласувач
078376030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам