1 / 3
Се продава машина за молзење крави
111.111.111 €
09.05.2020 18:27

Струга / Струга

Се продава машина за молзење крави
Повеќе инфо на тел 071626080
071626080

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
071626080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам