1 / 6
Lovna puska Bokerica
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 13:10

Аеродром / Скопје

Prodavam 12.iz 12/70 bokerica,so dokumenti, moze i zamena za poloaftomacka ili bokerica so izektori

12/76 so moja doplata tel.071248104

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071248104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам