1 / 6
Piano Petrof
1.700 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 12:19

Куманово / Куманово

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071621821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам