1 / 9
ASUS Quat core,kako nov,so odvoena graficka karta!!
6.000 МКД
Цената не е фиксна
21.01.2023 18:50

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptop ASUS,PROCESOR INTEL(R)PENTIUM(R) CPU N4200@1.10 GHz,MotherBoarrd X541NC,Windows 10 Pro,Graficka Ge Force 810 2gb i plus integrirana,DVD-RW,baterijata drzi full,bidejki ne e prazneta voopsto,kupen vo Neptun potpolno nov laptop!!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075295897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам