1 / 6
Bertoni Detska Kolicka
1 МКД
29.01.2023 11:14

Битола / Битола

Solidno zacuvana
Racka na podesuvanje za napred i nazad
Mehanizmi funkcionalni
Pokrivka vo sklop na kolickata
Kontakt Nikola 072 215 814

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Verica
Потврден огласувач
078263688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам