1 / 4
Patiki
2.000 МКД
19.02.2022 19:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Зелена

Novi patiki doneseni od italija patiki umbro br 40 kopacki diadora br39 2000 den par

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Nezir
Потврден огласувач
075305292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам