1 / 1
Zici za gitata
400 МКД
31.08.2022 12:53

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavaat zici za akusticna gitara
Metalni zici cel komplet 6 zici od 400 denari i od 500 denari
Moze da se prati i po kargo

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам