1 / 6
VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V
4.700 €
26.04.2020 18:04

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4☑VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V ☑

☑2008 година
☑Климатроник 2 зонска
☑Греаче на седишта
☑Греаче на ретровизори
☑Темпомат
☑Електрична рчна
☑Цд радио
☑Старт/Стоп систем

☑Регистрирена до 8/2020
☑направен комплетен сервис сет ребраст/клинесt водна пумпа пред
☑Улје филтери пред 800км
☑16 бандажи со 4гланц нови гуми

071 359 095

Цена4️⃣7️⃣0️⃣0️⃣€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
071359095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам