1 / 8
Se prodavaat torbici povekje modeli Hummel
1.400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2022 11:26

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

OSTANATA USTE EDNA CRVENA TORBICA
Se prodavaat 4 novi torbici hummel golemina M
Priblizni dimenzii
Visina 26cm
Sirina 32cm
Dolzina 60cm
Cena 1400denari
Cenata na torbicite vo fan shopot na hummel e 3200denari

Dopolnitelno se prodava i nova nekorostena torbica od t-mobile (telekom) kafeava ista dimenzija kako ostanatite
800denari

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
077563613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам