1 / 3
Luster
4.000 МКД
Цената е фиксна
05.05.2022 18:19

Тетово / Тетово

Ukrasen luster so Kristali
Dužina 80cm
Širina 30cm

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Lirije
Radovan Coniq 9,Tetovo
Потврден огласувач
075205586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам