1 / 2
Продавам веб страна www.celicnikonstrukcii.vo.mk
12.500 МКД
27.04.2020 00:53

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најлесно до прва страна на Google со специјална веб страна celicnikonstrukcii.vo.mk

Веб дизајн
- изработена веб страна celicnikonstrukcii.vo.mk (вредност 12500ден)
- вклучен хостинг (3500ден.)
- вклучен домен (800 ден.)

Upgrade
- можност за имплементирање на веб продавница на постоечката веб страна
- можност за online продажба на производи на продавницата https://vo.mk/


Маркетинг
- БЕСПЛАТНА објава на нашата мрежа на фан страни и групи
- БЕСПЛАТНА платена промоција на Facebook
- БЕСПЛАТНА платена промоција на Google
- БЕСПЛАТНА стратегија за дигитално рекламирање со вклучена статистика од платената промоција на Google и Facebook

Совети и туторијали
- Совети и туторијали за онлајн промоција, промоција на социјални мрежи, работа со веб продавница, други типови на промоција на интернет и др.


Во време на дигитализација и натпревар на Интернет за што подобра реклама и појавување на прва страна на Google, поседувањето на специјален домен за дејноста сигурно е предност. Затоа што при пребарување купувачите бараат специфично тоа што им треба.

ВОмк нуди специјални поддомени нa vo.mk како во случајов www.celicnikonstrukcii.vo.mk челичниконструкции.во.мк или било кој клучни зборови на пребарување кои би одговареле на вашиот бизнис.

Да го резервирате и користите поддоменот
Плаќање
Онлајн - https://vo.mk/shop/celicnikonstrukcii-vo-mk/
- можна компензација со производи

за повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/
https://www.facebook.com/shopvomk
или тел. 078284433

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам