Куќа од 60м2 во Штип
18.000 €
Цената не е фиксна
14.01.2021 18:28

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Радански пат бр. 123

Се продава куќа на ул. Радански пат бр.123 со површина од 60м2 и дворно место 280м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
077582764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам