1 / 12
Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci
16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2022 13:50

Куманово / Куманово

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci so niva od 6000 kvadrati moze da se vidi na slikite ima voda, struja i bunar. Vikendica ima dve sobi so kupatilo i podrumski del.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

PERICA
Svetozar Markovic br. 43
Потврден огласувач
078316936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам