1 / 7
Sportski Motor lf200
650 €
800 €
20.06.2022 16:28

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Lf 200

Sportski Motor Lifan lf200 cc
Cena fiksna 650 euro
Prv sopstvenik

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kate
Потврден огласувач
070513072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам