1 / 4
Plac
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 12:51

Битола / Битола

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e so povrsina od 5000 m2 izleguva na samiot glaven pat pomegu s.Bistrica i s.Kravari pogoden za bilo kakva namena mozno I izgradba na montazen objekt kp.331,332,333
nfo na 079341660 i 070919217i na viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mence
Потврден огласувач
075629628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам