1 / 1
Продавам белгиски теписи (x2)
4.500 МКД
26.06.2020 21:23

Скопје Центар / Скопје

теписите (x2) се малку користени,лесни за одржување.димензија 3x2,кремаста боја со тегет шара околу,цената е за двата тепиха

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070/273297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам